Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 10 × 10 cm |
| Usage | Industrial |
| Model Number | Track Rail |
| Warranty | 1 year |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Contemporary |
| Light Source | None |
| Wattage | 20 W |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Voltage | 220V, 230V, 240V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | CANMEIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Model 1 | Led Track Light |
| Model 2 | Led Track Light Rail |
| Model 3 | Track Light Rail 2 Wires |
| Model 4 | 2 Wires Track Rail |
| Model 5 | Track Rail Fitting |
| Model 6 | Track Rail Fitting Aluminum |
| Model 7 | Track Rail 0.5M |
Instock
There are no reviews yet.