Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | LED Track Floodlight |
| Warranty | 1 year |
| Is Dimmable | No |
| Finish | IRON |
| Switch Type | Knob switch |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 12W 20w 40w |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 220V-240V, 110V, 120V, 130V, 220V, 230V, 240V, 260V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Product Name | LED Track Floodlight |
| Light Color | Warm White/Natural White/Cold White |
| Body Color | White/Black |
| Material | Metal+PVC |
| Power | 12W/30W/40W |
| Power Difference | 1% |
| Characteristic | No Flicker |
| Advantage | Long Life |
| Features | Good Condensing Effect |
| Model 1: | Led Track lamp |
| Model 2: | rail lights |
| Model 3: | Track Floodlight |
Instock
There are no reviews yet.