Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 24 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Warranty | 1 year |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 10W/15W |
| Certification | CCC, ce, ROHS, UL, CE, CCC |
| Voltage | 110V, 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | CANMEIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Track light | ceiling light |
| Wall lamp | Ceiling lamp |
Instock
There are no reviews yet.