Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.749 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 15 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | LED Track Light |
| Warranty | 12 months |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Polished Steel |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 30W |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Product Name | COB LED Track Light |
| Product Style | LED Spotlight |
| Light Color | Natural White/Cold White |
| Body Color | White/Black |
| Material | Aluminum+PVC |
| Power | 30W |
| Power Difference | 1% |
| Characteristic | No Flicker |
| Advantage | Long Life |
| Features | Good Condensing Effect |
| Model 1 | Led Track lamp |
| Model 2 | rail lights |
Instock
There are no reviews yet.