Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 22 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | NNW-XTPLANTCOVERNONWOVEN-40 |
| Sail Finishing | Not Coated |
| Sail Material | Oxford |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Type | Shade Sails & Enclosure Nets |
| Product Name | Non-woven Fabric Plants Cover |
| Product color | White |
| Cloth Material | PP Non-woven Fabric |
| Packing method | OPP Bag |
| Cover Size | 1.5x1m 1.5x5m 1.5x8m 3x4m 3x6m 3x9m 2x10m |
| Package Size | 32x25x5cm |
| Weight | 40gsm |
| Stock | Sufficient |
Instock
There are no reviews yet.