Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | MTL 1558 |
| Warranty | 3 years |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 6W~48W(100W~200W Built-in integrated power supply) |
| Certification | CCC, ce, FCC, GS, LVD, ROHS, RoHS, LVD, GS, FCC, CE, CCC |
| Voltage | 220V-240V, 220V, 230V, 240V, 260V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | PDQ |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Light Sources | OSRAM Chip(LED Chip) |
| Input voltage | 180V~260V |
| Output voltage | 48V (safety voltage that the human body can touch) |
| Application Scenes | Home / Commercial / Indoor Lighting |
| Features | Convenient Installation and Disassembly / DIY / Magnetic / Safe Touchable Voltage |
| Decoration style | Modern No Main Light Lighting Series |
Instock
There are no reviews yet.