Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 26 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 60 W |
| Weight | 8 KG |
| Model Number | AM-07 |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Product number | JD0394B |
| Commodity material | 201 stainless steel |
| Color type | silver |
| Extrusion hole | 7/9/13 mm |
| Product size | 36*26*18.5 cm |
| Product use | French fries, melon strips production |
Instock
There are no reviews yet.