Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 2.5g |
| is_customized | Yes |
| Certificate Number | 925 sterling silver |
| Side Stone | None |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Shapepattern | Round |
| Style | TRENDY |
| Model Number | MSB004 |
| Occasion | ENGAGEMENT |
| Certificate Type | GDTC |
| Bracelets Type | Chain & Link Bracelets |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Moissanite |
| Gender | Women |
| Brand Name | BAMOER U |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | BRACELETS |
| Chain Length | 16+5cm |
| Moissanite | 5.0mm/0.5ct |
| Cut | EX |
| Moissanite Color | D color |
| Moissanite Clarity | VVS1 Moissanite |
| Occassion | Gifts for Girlfriend, Anniversary, Engagement, Party, Wedding |
| Material | 100% 925 sterling silver |
| Customize | Accepted. Contact get more details and discount |
| Wholesale | Accepted, contact get wholesale price |
| Pendants | 0.65cm |
| Package | Exquisite Gift box |
Instock
There are no reviews yet.