Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 80W |
| Slice Thickness | 0-8mm Adjustable |
| Speed | 3000 |
| Weight | 1.4KG |
| Model Number | KS100C |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product size | 90*110*165mm |
| Voltage | 12V |
| N.W/G.W | 1.8/2.1KG |
| Packing size | 23.3*18*21cm |
| material | Stainless steel Blade |
| Cutting Depth | 0-8mm |
| Blade speed | 0-3000/min |
| Capacity | 60kg/h |
| Blade diameter | 100mm |
Instock
There are no reviews yet.