Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 51 × 96 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 2200W |
| Slice Thickness | 2.5mm3.5mm5mm7mm10mm15mm21mm |
| Speed | 400kg/h |
| Weight | 55KG |
| Model Number | QRJ-L |
| Brand Name | HBLD |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Rated voltage | 220V |
| Rated current | 6.24A |
| Size | 37*41*81cm |
Instock
There are no reviews yet.