Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 9.2mm, 9.2mm |
| Band Width | 16mm, 16mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL, Stainless Steel |
| Case Shape | Round, Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex, Hardlex |
| Model Number | 2146, 2146 |
| Dial Diameter | 37mm, 37mm |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, LED display, Repeater, Chronograph, Complete Calendar, DIVER, Alarm |
| Water Resistance Depth | 3Bar, 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp, Bracelet Clasp |
| Band Length | 230inch, 230inch |
| Case Material | STAINLESS STEEL, Stainless Steel |
| Movement | Digital, Digital |
| Style | Fashion & Casual, Fashion & Casual |
| Brand Name | Skmei, Skmei |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches, Digital Wristwatches |
| Certification | CE, CE |
Instock
There are no reviews yet.