Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.127 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Case Thickness | 10.50mm |
| Band Width | 20.50mm |
| Band Material Type | leather |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Model Number | 9962 |
| Dial Diameter | 43.00mm |
| Feature | Complete Calendar |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 9.36inch |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.