Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.069 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 Bottle |
| Model Number | 56595 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | Approx.15ml |
| Brand Name | BORN PRETTY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.