Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 8 ml |
| Ingredient | resin |
| Quantity | 1 Box |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 8ml |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.