Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| NET WT | Nail Glue 8ml/ nail Remover 10ml |
| Model Number | XMJ-SET-001-2 |
| Brand Name | Nailpop |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | NAIL GLUE |
Instock
There are no reviews yet.