Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | Natural resin |
| Quantity | 1 PIECE |
| Type | Gel Polish |
| Brand Name | NAILCO |
| Origin | Mainland China |
| Stock | All colors |
| Soak off | yes |
| Feature | Acid-free gel nail polish |
| Characteristic | Eco-friendly, health |
| Certification | MSDS / SGS |
| It needs to apply | Base coat, Top coat, Matte top coat |
| Gel For Nails | Long Lasting |
| Cured | 6W/12W/24W/36W nail lamp 30s/60 time setting |
| Shipping guarantee | Free replacement if damaged during transportation |
| Semi Permanent UV LED | Gel for nail, Hybrid Lacquer |
| Application | Nail salon, Makeup party, Nail design |
| Auxiliary tools | UV/LED Lamp |
| High Quality led nail gel | China nail gel Suppliers |
Instock
There are no reviews yet.