Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.268 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 22 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 6500 |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.