Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 15 cm |
| Rotation Rate(RPM) | 5500 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Model Number | Scishare Electric Milk Foamer |
| Certification | none |
| Brand Name | YOUPIN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.