Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 12000 |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Style | Handheld |
| Model Number | Electric Milk Frother |
| Brand Name | eije |
| Origin | Mainland China |
| Rated power | 10W |
| Input power | 5W |
| Main materials | 304 Stainless steel, ABS |
| Charge | Type C |
Instock
There are no reviews yet.