Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 32 × 22 cm |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Dismountable Oil Collector, Non-Stick Cooking Surface |
| Material | Alloy |
| Certification | CB, GS, CCC |
| Type | Vertical Grill |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200w, 1200W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | KPPJ00113 |
| Product name | Electric Grills |
| Model | KPPJ00113 |
| Power | 1200W |
| Voltage | 220-240V |
| capacity | 10L |
| How to heat it | The heating tube is heated |
| style | removable |
| size | 400*200*290mm |
| Net | 5.9kg |
Instock
There are no reviews yet.