Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 125 × 30 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Outdoor barbecue grill |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Material | Alloy |
| Certification | CE |
| Type | Vertical Grill |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 25W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Electric grill |
| Model | BBQ135 |
| Voltage: | 220-240V 50Hz |
| Power | 25W |
| Product number | JD2175B |
Instock
There are no reviews yet.