Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 48 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | CR0002KL |
| Bakeware Type | Wave Plate |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Material | Other |
| Certification | CE |
| Type | Other |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | Other |
| Non-Stick Material | Other |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.