Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 38 × 28 cm |
| Model Number | G-26 |
| Bakeware Type | Wave Plate |
| Multi-gear Temperature Adjustment | No |
| Function | Dismountable Oil Collector, Non-Stick Cooking Surface |
| Material | Alloy |
| Certification | CE, CCC |
| Type | Electric Grill Pan |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801-1200W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | LIFE ELEMENT |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Barbecue machine |
| Rated power | 1000W |
| Rated frequency | 50Hz |
| Heating method | heating by heating tube |
| Control method | knob timing |
| Product size | 380*250*188mm |
Instock
There are no reviews yet.