Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.266 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 23 × 16 cm |
| Gender | Male |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | BAMBOO, PP |
| Origin | Mainland China |
| Type | Potties |
| Age Range | 25-36m |
| Age Group | BABIES |
| Supply category | Spot goods |
| color | Cute lion model |
| Package | Box |
Instock
There are no reviews yet.