Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Type | Combination Disc & Belt Sander |
| Usage | Renovation Team |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Weight | 5.1kg |
| No-Load Speed | 1000-1800rpm |
| Rated Input Power | 1800w |
| Model Number | ONEVAN |
| Brand Name | ONEVAN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.