Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Male |
| Model Number | Baby urine pot, LYEYP0057 |
| Pattern Type | Animal |
| Material | Plastic |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.