Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 31 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Material | Safety PP |
| Size | 31 cm x 43 cm x 24 cm |
| Model Number | none |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 7-12m, 4-6y, 13-24m, 25-36m |
| support | dropshipping/wholesale |
| feature 1 | Children's pot |
| feature 2 | pot |
| feature 3 | children's toilet pot |
| feature 4 | pot for children |
| feature 5 | pinico infantil |
| feature 6 | troninho infantil |
| feature 7 | pinico infantil menina |
Instock
There are no reviews yet.