Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 56 × 95 cm |
| Brand Name | VEVOR, VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Material | Stainless Steel + PC + ABS |
| Power | 800W |
| Capacity | 3*15 L/ 3 *4 gallons |
| Voltage | 220V(EU)/110V(US) |
Instock
There are no reviews yet.