Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 52 × 45 cm |
| Model Number | new |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| product code | DQ00261 |
| Name: | Snow Mud Machine |
| Model | JTKX-02 |
| Package weight | 30KG |
| Packing size | 42*45*52 |
| Voltage | 220V |
| Power | 300W |
Instock
There are no reviews yet.