Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 25 × 10 cm |
| Plastic Type | ABS |
| Model Number | YS2601A |
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic |
| Brand Name | AILUCKYQUEEN |
| Item Type | Toy Phones |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Certification | CE |
| Color | cellphone toys learning education, phone toys with led light |
| Gift | education toys Christmas gift for baby |
| age | suitable for over 3 year old baby |
| kids learning toys | with led light phone toys for kids |
| songs | english songs cell phone |
| for | Children Kids Toddlers |
| style | cute chicken aninal phone toys |
Instock
There are no reviews yet.