Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 57 × 79 cm |
| Model Number | GNJ224 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Slush Machine |
| Model | GNJ224 |
| Capacity | 12L*2 |
| Pover | 1100W |
| Voltage | 110V/220V |
| Weight | 40KG |
| Size | 36*47*69CM |
Instock
There are no reviews yet.