Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 82 × 60 × 120 cm |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Material | Stainless steel aluminum alloy |
| Working mode | Electric |
| Size | 27-21inch |
| Power | 180W |
Instock
There are no reviews yet.