Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Keyboards | TOUCHPAD, Backlit Keyboard |
| Memory Type | DDR5 |
| Thermal Design Power | Other |
| Graphics Brand | AMD |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | Other |
| Base Frequency (GHz)4 | Other |
| Number of Cores | 8 |
| Keyboard language | English |
| Weight (Battery Included) | 1.8Kg-2.0Kg |
| Screen Refresh Rate | 120Hz |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Dimensions (WxHxD) | Extremely thin and light (15mm-17mm) |
| RAM | 32GB |
| Operating System | Windows 11 |
| Feature | bluetooth, Camera, Backlit Keyboard |
| Thickness | 15mm- 18mm |
| Package | Yes |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Port | 1*USB3.1 Type-C |
| Display Ratio | 16:10 |
| Optical Drive Type | None |
| Display Size | 14.5" |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | other |
| Type | Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Processor brand/model | AMD Ryzen AI 9 365 |
Instock
There are no reviews yet.