Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 28 cm |
| Slice Thickness | 2.5mm, 3.5mm, 5mm, 7mm, 10mm, 15mm, 21mm |
| Model Number | JSQPJ |
| Brand Name | Bear |
| Origin | Mainland China |
| Certification | FCC |
| Brand | Electric Slicers |
| power | 850W |
| model | JSQPJ |
| Applicable object | meat product |
| Maximum working stroke | 2.1cm |
Instock
There are no reviews yet.