Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| applicable population | Volkswagen |
| Product name | Multifunction slicer |
| material | stainless steel |
| Thickness range | 0-10MM adjustable |
| voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.