Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation | Portable |
| Voltage (V) | 380V |
| Power (W) | 53W |
| Air Volume | 760m³/h |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | -Corded Electric |
| Item Weight | -10.9 Pounds |
| Control Method | -10.9 Pounds |
| Filter Type | -HEPA |
Instock
There are no reviews yet.