Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.86 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimension | 170*170*120mm |
| Power Supply | Battery |
| Style | Air Purifier |
| Application | 300m³ |
| Coverage Area | >40㎡ |
| Power Source | Battery |
| Usage Condition | Household |
| Certification | CE |
| Function | Fragrant |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | LUXPERFUME |
| Origin | Mainland China |
| Bare metal size: | 130*180*65 |
| Capacity: | 150ml |
| Material: | PP plastic |
| Voltage: | 4.5V |
| Power: | 1.5W |
| Noise: | <30dba |
| Color: | black, white |
| Operation mode: | button, Bluetooth (without essential oil detection) |
| Installation method: | flat, wall-mounted |
| Coverage: | 100-300m³ |
Instock
There are no reviews yet.