Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 10 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Air Volume | 300m³/h |
| Brand Name | NAMSTE |
| Origin | Mainland China |
| Product | Essential Oil |
| Shelf life | 2 Years |
| Volume | 500ML |
| Essential Oil Type | Pure Essential Oil |
| Scenes | home, hotel, commercial |
| ingredients | Pure plant essential oil |
| ingredients1 | Plant extracts |
| Use 1 | Car diffuser |
| Use 2 | Essential oil diffuser |
| Use 3 | Aroma machine |
| Use 4 | Aroma Diffuser, diffuser |
| Use 5 | scent diffuser machine |
| Use 6 | Waterless essential oil aromatherapy machine |
| Suitable For | Aromatherapy Diffuser Machine |
| Function 1 | Soothe the mood |
| Function 2 | Commer cial fragrance marketing |
| Function 3 | Improve the air environment, pleasant fragrance |
| Function 4 | Eliminate odor |
| Function 5 | Improve the quality of life |
| Function6 | Car air fresheners |
| name1 | Aromatic Oils |
| name2 | Air freshener |
| name3 | Perfume Oil |
| name4 | essential oil diffuser |
| name5 | diffuser oil |
| name6 | oil diffuser |
| name7 | Diffuser Aromatherapy |
| name8 | Apartment air fresheners |
| Product Application | Aroma Diffuser, Scent Machine, Ultrasonic Aroma Device |
| Product Application 1 | Reed Diffuser Oil, Car Perfume, Car Diffuser |
| Home Application | Home, Toilet, Living Room, Bedroom etc. |
| Commercial Application | Hotel, KTV, Office, Shopping Mall, Exhibi-tion Hall, Beauty Salon |
| Aroma Name (1) | Agarwood |
| Aroma Name (2) | Orchid |
| Aroma Name (3) | Sandalwood |
| Aroma Name (4) | Norweign Forest |
| Aroma Name (5) | Wood Sage-Sea Salt |
| Aroma Name (6) | BG Green Tea |
| Aroma Name (7) | Arabian sandalwood |
| Aroma Name (8) | Harmony |
| Aroma Name (9) | Coffee |
| Aroma Name (10) | Westin white tea |
| Aroma Name (11) | Lavender |
| Aroma Name (12) | Jasmine |
| Aroma Name (13) | Oud Wood |
| Aroma Name (14) | Santal 33 |
| Aroma Name (15) | Premium sandalwood |
| Aroma Name (16) | Green Bamboo |
| Aroma Name (17) | Gardenia |
| Aroma Name (18) | Hilton White Tea |
| Aroma Name (19) | Classic White Tea |
| Place of use | Home Fragrance, Car Fragrance, arabic perfume, Air purifier |
Instock
There are no reviews yet.