Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Cutter attachment, Dicing attachment |
| Number of speeds | 2 or more |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Power (W) | 800W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.