Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 60 × 70 cm |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | HAOYUNMA, Worldwide |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | Philippines, Indonesia, Thailand, South Korea |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2022 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Shandong, China |
| Voltage | 220V/380V |
| Power | 1500W |
| Weight | 220 KG |
| Dimension(L*W*H) | 1050*730*1450mm |
| Warranty | 1 Year |
| Product | Meat Slicing Slicer |
| Usage | Cuting Meat |
| Material | Stainless Steel |
| Cutting Thickness | 0-20mm |
| Cutting length | 32cm |
| Blade diameter | 363mm |
| Suitable meat | Mutton/Beef |
| Cutting speed | 45-55 Times/Min |
| Packaging | Wooen carton |
| Advantage | Automatic Cutting |
Instock
There are no reviews yet.