Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 24 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of nozzles | 1-6 |
| Use | Family |
| Housing Material | Plastic |
| Power (W) | 300-700W |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Battery Properties | Without Battery |
| Body Material | Plastic |
| Rated/Max Power: | 400/1000W |
| Plug Type | US/EU Plug |
Instock
There are no reviews yet.