Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 22 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of speeds | 2 or more |
| Capacity | 250ml |
| Use | Family |
| Housing Material | glass |
| Certification | none |
| Power (W) | 300 |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.