Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 801-1200W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | XGJY |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.