Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 30 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 4SKJ-LC-2C |
| Upper Grill Size | 36CM |
| Lower Grill Size | 380*250*188 |
| Bakeware Type | Flat pan |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Dismountable Oil Collector, Non-Stick Cooking Surface |
| Material | Die Casting Aluminum |
| Certification | CE |
| Type | Electric Lava Rock Grill |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801-1200W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
| Rated power | 1000W |
Instock
There are no reviews yet.