Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 45 × 25 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <800W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Gas LPG Griddle Barbecue Tool |
| Material | Stainless Steel |
| Product Size | 430*400*190mm |
| Grill Size | 435*250mm |
| Pressure Valve | 2800 Pa |
| Cover Type | Glass Shield/Steel Shield |
| Weight | 8.4kg |
Instock
There are no reviews yet.