Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 35 × 30 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801-1200W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| brand | river simplification |
| model | CJ-04 |
| Item number | CJ-004 |
| Electric oven type | Skewer toaster |
| style | bilayer |
| place of production | Chinese mainland |
| voltage | 220V |
| Production enterprise | Hangzhou Yongyao Technology Co., Ltd |
| Warranty period | 2 years |
| capacity | 10L and below |
| Rated power | 801W-1200W |
| Color classification | Pearl White A |
| 3C certificate number | 2020010712349310 |
Instock
There are no reviews yet.