Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Case Thickness | 11.5mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | U-P19 |
| Dial Diameter | 43mm |
| Feature | STOP WATCH, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | Wooden |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | BOBO BIRD |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Gender | men |
Instock
There are no reviews yet.