Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 26mm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Length | 20cm |
| Band Width | 10mm |
| Band Material Type | Alloy |
| Model Number | SKMEI 1738 |
| Feature | Shock Resistant, Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hook Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Feature-1 | Women watches |
| Feature-2 | Relogio feminino |
| Feature-3 | Reloj mujer |
Instock
There are no reviews yet.