Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 25 × 8 cm |
| Cover The Head | No |
| Capless | YES |
| Tight Necklinen | No |
| Model Number | HSB22-098 |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | |
| Fabric Type | Herringbone |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Brand Name | HOUSBAY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Winter |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| item type | baby sleeping bag |
| feature | baby sleepwear |
| color | Ear Of Wheat, Fox, grass, dandelion, dinosaur |
| temperature | 2.5tog(15-21 degrees) |
Instock
There are no reviews yet.