Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 21 × 11 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| No-Load Speed | 12000-19500 RPM |
| Power Source | Electricity |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NANWEI |
| Variable Speed | Yes |
| Motor type | Brushed |
| Rated Voltage | 12V |
| Type | Angle Grinder |
| Cutting depth | 15MM |
| Battery | 2000mAH |
| Plug charging type | Type-C plug |
Instock
There are no reviews yet.